KISA BEKLEME SÜRELİ SAÇ BOYASI

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID SAÇ BOYASI

Sadece 10 dakikada sıcak, parlak ve doğal renkler

Ambalaj içeriği: 135 ml

PARA-FENİLENDİAMİN İÇERMEZ
Zamanı kısıtlı olanlar için tasarlanan BioKap®Nutricolor Delicato Rapid, beyaz saçları diğer boyalardan daha hızlı kapatmanızı sağlar. Biokap® Araştırma ve Geliştirme’den rengi sabitleyen ve bekleme süresini sadece 10 dakikaya indiren yeni bir patent. Sonuç: mükemmel parlak ve sıcak bir renk!

Delicato Rapid Boya saça bakım yapan bileşenlerden yararlanır: saçı derinlemesine besleyen organik Argan yağı, saçı yumuşak ve parlak hale getirmeye yardımcıdır. Tricorepair® kompleksi, koruyucu, yeniden yapılanma ve yenilenme etkisi gösterir. Amonyak, Resorsin, Parabenler, Para-Fenilendiamin ve parfüm içermeyen BioKap® Nutricolor Delicato Rapid saç boyaları veganlar, dikkatli formülasyonları sayesinde, özellikle hassas cilde sahip kişiler için dahi uygundur.

4 tonda, 16 farklı renkte.

Paket, ihtiyacınız olan her şeyi içerir: saç boyası lekelerini önlemek için saç çizgisi Koruyucu Krem, boyanın damlamayan kremsi dokusu , profesyonel bir uygulama için koruyucu pelerin, tek kullanımlık eldivenler ve optimum saç pH’ını geri kazandıran bakım şampuanı. Şişeyi sabitlemek ve uygulama sırasında dökülmesini engellemek için kutunun arkasındaki işeretli deliği kullanın.

NE ZAMAN KULLANILIR?
Gri saçları sadece 10 dakikada mükemmel bir şekilde kapatmak ve uzun süreli bir renk için.

NASIL KULLANILIR?
Biokap Nutricolor boyalarının kullanımı pratiktir: Nutrifix şişesini kutunun arkasındaki işeretli deliğe yerleştirin ve pakette bulunan tek kullanımlık koruyucu pelerini takın. Boya tüpünün içeriğinin tümünü şişeye sıkın ve karıştırın. Şişenin sivri ucunu kullanarak boyayı doğrudan saça uygulayın. Talimat broşüründe gösterildiği gibi 10 dakika bekletin. Boya, damlamayan bir kremdir.
Kutunun üzerinde yazılı olan talimatları izleyerek beyaz saç miktarına göre renginizi seçin. Farklı uygulama süreleri olan boyalarla karıştırmayın. Uygulama süresini aşmak rengi koyulaştırabilir.

İÇERİKLERİ
Yeniden yapılandırıcı ve yenileyici bir etki için pirinç proteinleri içeren Tricorepair® kompleksi, saçı UV ışınlarından koruyan söğüt özü ve renk uygulaması sırasında saç derisini koruyan meyve lipofilik asitleri. Argan yağı içeriğindeki yüksek miktardaki doymamış yağ asitleri ve E vitamini sayesinde yıpranmış ve kırılgan saçları korur, yeniden yapılandırır ve parlak hale getirir.

NOTLAR
16 renk
Amonyak, Resorsin, Parabenler, Para-Fenilendiamin* ve parfüm içermez. Nikel (<0,0001%) ve Dermatolojik olarak test edilmiştir. *Kullanmadan önce kutunun üzerindeki talimatları dikkatlice okuyunuz. Her uygulamadan 48 saat önce daima bir cilt hassasiyeti testi yapın. Bu maddelerin yokluğu, alerjik reaksiyon riskini ortadan kaldırmaz

BIOKAP NUTRICOLOR TINTA DELICATO RAPID RENKLER

1.0 Doğal Siyah

2.9 Koyu Kestane Çikolata

4.0 Doğal Kahve

4.05 Çikolata Kestane

5.05 Kestane Açık Kahve

5.0 Doğal Açık Kestane

5.15 Küllü Kestane

5.34 Bal Kestane

6.3 Koyu Altın Sarısı

6.06 Koyu Havana Sarı

6.66 Yakut Kırmızı

7.0 Doğal Orta Sarı

7.1 İsveç Sarısı

7.33 Altın Buğday Sarısı

8.03 Doğal Açık Sarı

9.3 Ekstra Açık Altın Sarı

BIOKAP NUTRICOLOR RENGİ NASIL UYGULANIR

Biokap Nutricolor saç boyalarını birkaç basit adımda nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

Bios Line’ın BioKap Nutricolor saç boyaları, mükemmel beyaz saç kapatıcılığı ile doğal ve parlak, uzun süre kalıcı renkler sağlar.

Hassas ciltler için uygundurlar. Organik tarımdan elde edilen Argan yağı ve Tricorepair Complex ile zenginleştirilmiştir, amonyak ve paraben içermezler. Hem Nikel hem de Dermatolojik olarak test edilmiştir.

BOYA UYGULAMASINDAN 48 SAAT ÖNCE YAPILACAK HASSASİYET TESTİNİN YAPILMASI

İLGİLİ ÜRÜNLER

Nutricolor Boyalı Saç Yapılandırıcı Şampuan
Nutricolor Boyalı Saçlar için Saç Kremi