BIOKAP, SAĞLIKLI SAÇLAR.

BioKap, Bios Line tarafından bilimsel araştırma ve bitki özleri üretiminde otuz yıllık deneyimin ardından tasarlanmış bir ürün grubudur. Bu seri, saçın güzelliğini arttırmayı, güçlendirmeyi ve doğal ve uzun süre kalıcı renklerle boyamayı amaçlamaktadır.

Her saç tipinin farklı ihtiyaçlarına özel olarak cevap veren etkili çözümler.

saç dökülmesi

Biokap Anticaduta (Saç dökülmesine karşı) komple bir güçlendirici seri, İçeriden & Dışarıdan bakımdır; Flakon, şampuan, losyon ile erkek ve kadınlar için iki özel takviye (zayıf ve kırılgan saçlara neden olan faktörler farklı olabilir).

saç güzelliği

Biokap Bellezza serisi ile doğal güzellikte saçlar. Doğal içerikli ve PEG, SLES, Silikonlar, Parabenler içermeyen, tüm saç tiplerinin temizliği ve bakımı için özel ürünler. Nikel ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

bio saç güzelliği

Saç güzelliği için organik ve eko-sürdürülebilir ürün serisi. Ecocert Greenlife tarafından Cosmos Organik spesifikasyonuna göre sertifikalandırılmış ve %97’den fazla doğal kökenli içerik içeren ve yüksek bir yüzdesi organik tarımdan gelen vegan formüller.

nutricolor boya

Biokap Nutricolor, uzun süre kalıcı saç boyaları ve boya sonrası yapılandırıcı bakım serisidir. %100 kapanan beyaz saçlar, doğal, sıcak ve parlak renkler. Saçı beslemek için organik tarımdan elde edilen Argan yağı ve yeniden yapılandırma için Tricorepair kompleksi ile formüle edilmiştir. En hassas ciltler için uygun.

DOĞA SAÇ DOSTU OLDUĞUNDA.

BIOKAP FORMÜLLERİ SAÇ SAĞLIĞI İÇİN ORGANİK TARIMDAN GELEN EN ETKİLİ BİTKİ BAZLI BİLEŞENLERİ İÇERİR.