Biokap Nutricolor Delicato Rapid

ile mükemmel bir sonuç için boya uzmanlarımızın sırları

Saç renginizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Ya da yeniden uzamış saçları kapatmak mı istiyorsunuz? Gittikçe daha fazla kadın saçlarını evde boyamayı tercih ediyor, çünkü hem kolay ve rahat, hem de Biokap Nutricolor Delicato Rapid saç boyaları ile şimdi çok hızlı! Öyle ki, doğal ve homojen bir renk elde etmek için 10 dakikalık bir uygulama süresi yeterli.

MÜKEMMEL BİR SONUÇ İÇİN UZMANLARIMIZDAN İPUÇLARI:

TÜM GÜNLER AYNI DEĞİL

Saçınızı yeni yıkadıysanız boyamayın; Şampuanlamadan sonra birkaç gün beklemek daha iyidir.

BAŞLAMADAN ÖNCE

Saçınızı dikkatlice tarayın ve koruyucu kremi saç çizgisi boyunca ve kulaklarınızın kenarlarına uygulayın: bu şekilde cildinizi yanlışlıkla lekelemezsiniz.

KARIŞTIRMA

BioKap® Nutricolor Delicato Rapid’i başka bir saç boyasıyla karıştırmayın. Formülasyonlar farklı olacaktır ve ayrıca bekleme süresi aynı olmayabilir.

BOYA UYGULAMASI

Boyayı uygularken, her zaman saçın daha kalın olduğu başınızın arkasından veya daha uzun uygulama süresi gerektiren şakaklardan başlayın. Bir tarak kullanıyorsanız, doğru renk oluşumunu engelleyebileceğinden metalden yapılmadığından emin olun.

DİKKATLİCE DURULAYIN

Durulamadan önce boyayı saç derinize bir dakika nazikçe masaj yapın. Ardından, su tamamen temizlenene kadar saçınızı dikkatlice durulayın. Son olarak bakım şampuanını kullanın.

AÇIK KOYUDAN DAHA İYİDİR

İki renk arasında kararsızsanız, daha açık olanla başlayın; koyu olanı denemeyi sonraya bırakmak her zaman daha iyidir. Bunun tersini yapmanızı önermiyoruz.

BEKLEME SÜRESİNİ AŞMAYIN

Bekleme süresi, boya uygulamasını bitirdiğiniz andan itibaren hesaplanır. Tüm boya uygulaması en fazla 5 dakika sürmelidir. Daha uzun sürerse, buna göre bekleme süresini azaltın. Örneğin saç boyasını uygulamak için 1-2 dakikaya daha ihtiyacınız varsa toplam saçta bekleme süresi 8-9 dakika olmalıdır. Son renk beklenenden daha koyu olabileceğinden 10 dakikalık bekleme süresinin aşılmasını önermiyoruz.