Biokap Bellezza Bio

Güzel saçlar için organik sertifikalı ve sürdürülebilir ürün serisi.

Biokap Bellezza’nın doğallığı ve etkinliği, yeni BioKap Bellezza bio organik serisi ile doğaya ve onu koruyan hassas ekosisteme doğru bir adım daha atıyor. Kişisel bakımı için organik kökenli ürünleride tercih edenler için ideal.

BioKap Bellezza Bio Şampuan ve Saç Kremi’nin, yüksek oranda organik tarımdan elde edilen bileşenlerinin %97’den fazlası ise doğal kökenlidir ve vegan bir formüle sahiptir.
Dünyanın en önemli sertifika kuruluşu olan Ecocert Greenlife tarafından Cosmos Organic yönetmeliklerine göre sertifikalandırılmıştır.

Her ihtiyaç için tasarlanmış şampuanlar ve saç kremi, hızla doğada parçalanabilen temizleme bazlarına sahiptir. Kokular sadece doğal ve sertifikalı esansiyel yağlardan elde edilir.

Güvenliği, sonuçları ve kullanım zevkini garanti etmek için en modern organik standartlara göre geliştirilen tüm ürünler aynı zamanda peg, silikonlar, parabenler, sles veya sentetik kokular içermeyecek şekilde formüle edilmiştir. Ayrıca nikel testinden geçmiş olup ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

BioKap bio Garantiler

COSMOS ORGANIC

COSMOS standardına göre Ecocert Greenlife tarafından onaylanmıştır

VEGAN FORMÜL

hayvansal kaynaklı maddeler içermez

parabenler, parafin, mineral yağlar, silikonlar, GDO’lar, SLS, SLES, DEA, formaldehit serbest bırakıcılar İÇERMEYECEK ŞEKİLDE FORMÜLE EDİLMİŞTİR.

Nikel bakımından ve Dermatolojik olarak test edilmiştir

(Nikel <% 0,0001)

SÜRDÜRÜLEBİLİR AMBALAJ

Biokap Bellezza Bio ayrıca çevre dostu standartlarla uyumlu yeşil ambalajlara sahiptir: %100 geri dönüştürülmüş PET şişeler; Şeker kamışından elde edilen bitkisel kaynaklı PE tüpler ve etiketler; Kontrollü tarımdan %100 FSC geri dönüştürülebilir kağıt ambalajlar.

FSC markası®, ahşaptan elde edilen hammaddelerin en katı çevresel, sosyal ve ekonomik standartlara göre sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan geldiğini onaylar.

Ben yeşilim: PE etiketler ve tüp, Brezilya’da, Amazon ormanlarından uzakta, kontrollü alanlarda yetiştirilen şeker kamışından işlenir. Bu hammadde, karbon emisyonlarının azaltılmasına katkıda bulunduğu için düşük çevresel etkiye sahiptir.

Biokap Bio saçınızı ve doğayı sever.

BioKap Bio Cosmos Ecocert Sertifikalı Şampuan ve Duş Jeli
BioKap Bio Cosmos Ecocert Sertifikalı Güçlendirici Şampuan
BioKap Bio Cosmos Ecocert Sertifikalı Arındırıcı Şampuan
BioKap Bio Cosmos Ecocert Sertifikalı Dengeleyici Şampuan
BioKap Bio Cosmos Ecocert Sertifikalı Ultra Yumuşak Şampuan
BioKap Bio Cosmos Ecocert Sertifikalı Yapılandırıcı Saç Kremi